Migros Master Minds

Yoğun talep üzerine başvurular 25 Eylül'e uzatıldı!

Neden Başvurmalısın?

Migros’un E-ticaret ve Bilgi Teknolojileri ekiplerini daha yakından tanımak ister misin?
Tasarım odaklı düşünme metoduyla, Migros’un dijital ürünlerine yönelik
inovatif fikir üretme, prototipleme ve gerçek kullanıcılarla yapılacak kullanılabilirlik
testi hakkında deneyim kazanmaya ne dersin? Tüm bunlar seni heyecanlandırıyorsa,
5 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek “Migros Master Minds” Ideathon’una davetlisin!

NE ZAMAN?

5 EKİM

2019

CUMARTESİ

NEREDE?

ATAŞEHİR

MİGROS

GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

KİMLER BAŞVURMALI?

Yazılım geliştirme, data ve iş zekası gibi alanlarda kendini geliştirmek istiyorsan, üniversitelerin Bilgisayar, Yazılım, Elektrik-Elektronik ve Matematik Mühendisliği bölümlerinde okuyorsan,3. veya 4. sınıfa geçtiysen, haftanın 3 iş günü Migros’taki teknoloji ekiplerinde çalışabileceksen başvurunu bekliyoruz!

IDEATHON'DA
NELER VAR?

PROGRAM

09:00 – 10:30 Açılış Konuşmaları

10:30 – 12:30 Fikir Geliştirme ve Test

12:30 – 13:30 Öğle Yemeği

13:30 – 15:00 Sunum Hazırlığı

15:15 – 16:30 Sunumlar ve Kapanış

KAZANIMLARIN NELER OLACAK?

“Migros Master Minds” Ideathonu sonunda gün boyu yapılacak değerlendirmelerde seçilen adaylardan biriysen, Smarter olmaya hak kazanırsın!

“Smarter” kimdir dersen? Akıl küpü genç yeteneklerden oluşan; en büyük keyfi araştırmak ve öğrenmek olan Migros stajyerlerine “Smarter” ismini vermekteyiz.

8 ay boyunca haftanın 3 iş günü ilgili teknoloji ekiplerinde yapacağın bu stajla daha mezun olmadan iş hayatını yaşayarak deneyimleyebilirsin. Program sayesinde fikirlerini uygulamaya geçirmeye olanak sağlar ve mezun olduktan sonra iş hayatına hızlı bir giriş fırsatı yakalarsın.

NEDEN MİGROS?

1997 yılında internetle alışverişin öncülüğünü yaparak Migros Sanal Market’i hayata geçirdik ve internetten alışveriş imkanı sunan ilk perakende şirketi olduk.

1998 yılında ise müşterilerimizi, sektörde ilk sadakat kart uygulaması olan Money Kart'ın avantajları ile tanıştırdık.

2013 yılında Perakende sektörünün ilk Ar-Ge merkezini kurduk. Kurum içi projelerimizi 28 patent tesciline dönüştürdük.

2016 yılında bünyemize kattığımız doğal gıda online alışveriş markası Tazedirekt ile müşterilerimize bekledikleri alışveriş deneyimini yaşatmaya devam ediyoruz.

Türkiye ve Avrupa'da ilk olan “Kasiyersiz Kasa” sistemini Türk tüketicisiyle tanıştırdık. Keyifli ve kolay kullanımıyla müşteriye farklı bir alışveriş deneyimi yaşatan “Jet Kasalar”ı, ilk kez Migros olarak Türk tüketicisiyle buluşturduk.

4,5 milyon kişinin cebine giren Migros Mobil uygulamasına M-Kolay özelliği de ekleyerek kasaya uğramadan cep telefonu ile akıllı alışveriş deneyimi yaşatmaya başladık bile....

... ve daha niceleriyle sektörün öncüsü, ilklerin yaratıcısı olmaya; dinamik ve yenilikçi yapımızı teknolojinin sağladığı avantajlarla birleştirerek hep daha iyisini yapmaya devam ediyoruz.