MT Staj Programları

genç yetenek programları

staj programları

genç yetenek

mt programları

kariyer yazıları

kişisel gelişim yazıları

uygun ilan bulma

uygun ilanı bulma

ilan seni bulsun

ilan bul

kariyer fırsatı

kariyerin zirvesinde

başarıyı yakala

gelişim kampları

etkileşim kampları

güncel mt & staj ilanları

karıyer ve gelişim yazıları

kariyer iletişim

mt programları iletişim

staj programları iletişim

3ik projeleri
pinaps organizasyon
sosyal kamplar

Yazılımcı mısın? Programlamaya meraklı mısın? O zaman şanslısın, çünkü Kuveyt Türk zaten keyif alarak yaptığın bir şey için seni ödüllendirmeye karar verdi. Yazılımcılar 13-14 Mayıs’ta bir araya geliyor, 27 saat uykusuz ama keyifle “kodluyor” ve Dijital Bankacılık’ın geleceğini şekillendirecek uygulamalara imza atıyor.

 

Kuveyt Türk tarafından ilk kez gerçekleştirilecek olan Kuveyt Türk Hackathon; öğrencilere, çalışanlara, bireysel katılımcılara, gruplara, ne seviyede olursa olsun deneyimli ve yeni başlayanlar yazılımcılara, her yaştan bireylere dijital bankacılık alanında yazılım fikirleri geliştirmek için fırsat oluşturarak teknoloji, yaratıcılık ve işbirliği vasıtasıyla güçlü bir yerel topluluk yaratmayı hedefliyor.

 

Katılımcılar 13-14 Mayıs tarihlerinde bir araya gelecek,  27 saat uykusuz ama keyifle "kodlayacak" ve Dijital Bankacılık'ın geleceğini şekillendirecek uygulamalara imza atacaklar. Bu etkinlikte proje fikirleri üzerine çalışmaktan çok daha fazlasını deneyimleyebilir, IoT, endüstri teknolojileri, grafik tasarımı, arayüz tasarımı ve çok daha fazla başlığa değineceğiniz geliştirici bir etkinlik sizi bekliyor.

 

Bireysel olarak ya da ekip halinde hem büyük ödüller için yarışabileceğiniz hem de projenizle bankacılığın yeni devrinde fark oluşturabileceğiniz Kuveyt Türk Hackathon’un büyük ödülleri ;

1.projeye 20.000 TL, 2. projeye 15.000 TL, 3. projeye 10.000 TL 4. ve 5. olan projelere ise 3.000 TL ve ayrıca Jüri Özel Ödülü’de verilecek.

 

2 gün boyunca dijital bankacılık üzerine fikir geliştirmek ve kodlamayı hızlandırmak, büyük ödülleri kazanmak, network ağınızı geliştirmek, araştırmak yapmak, yoğun ve üretken bir gün geçirmek isterseniz; http://kt-invent.com.tr adresinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

 

Unutmayın, bu fikri yaratmak için ihtiyacınız olan her şey sizde gizlidir ve tek sınır kendinizdir.

 

Başvurunuzu hack etmeyi unutmayın! :) 

 

 


KuveytTürk