http://www.mtstajprogramlari.com/blog/yazi/kariyer-horoskopu-agustos
MOTİVASYON

KARİYER HOROSKOPU AĞUSTOS

Kova Burcu : 22 Ocak - 19 Şubat
Güneşin yengece gelmesi ile verimliliğiniz artacaktır. Organize olun, önünüzdeki işler için enerjik bir mekan yaratın. 9 Ağustos 'ta ki  Dolunay, sizi yeni bir fırsatta davet edecek. Bu öz-kritik döngü sırasında mükemmeliyetçilik izlemelisiniz. Kafanızı rahatlatmak için günlük hareketlerle vücudunuza özen gösterin. 22 Ağustos 'ta Güneş, Aslan burcuna ve bununla ilişkili yedinci evinize doğru ilerleyecek. Takviminizi işaretleyin: Güçlü bir yeni ay, 23 Ağustos 'ta gelecek vaat eden bir ilişki yoluna girebilir.

 

 

 

 

Balık Burcu : 20 Şubat - 20 Mart

Bütün gözler sizin üzerinizde. Güneş; yengeç ve göz kamaştırıcı beşinci eviniz üzerinden yükseliyor; sizi daha emin adımlar atmaya cesaretlendiriyor. Kollarınızı sıvamanın ve işinizi düzene sokmanın zamanı geldi. Planlarınızı harekete geçirirken kendinize güvenin. 9 Ağustos 'ta ki Dolunay, teknolojinin gücünü harekete geçirecek. Unutmadan, ister bir  partide olun ister alışverişte kiminle tanışacağınızı asla bilemezsiniz ve kariyeriniz için adım atmaktan çekinmeyin.

 

 

 

 

 

 

Koç Burcu : 21 Mart - 20 Nisan
 Homeoffice çalışmaya ne dersiniz? Güneş sizi Yengeç’e dönüştürerek ,evde üretken hale getirebilir.  Çalışma alanlarınızı biraz daha sade tutmaya bakın daha da çok dağılabilirsiniz. Ruhunuzu beslemek  için bedensel beslenmenize dikkat etmeniz sizin yararınıza. 22 Ağustos ‘ta Güneş, Aslan’a  geleceğinden sağlam adımlar atmaya ve daha da dikkatli davranmaya özen gösterin.

 

 

 

 

Boğa Burcu : 21 Nisan - 21 Mayıs

Kendinize en son ne zaman soru sordunuz?  Bu ay, cesaret ayı sizin için.  Sizi kırmayacak biçimde sağlıklı geribildirimler alabileceğiniz bir arkadaşınızla soru-cevap oyunu oynayın. Önümüzdeki dört hafta boyunca iş aramak için daha fazla zaman ayırmalısınız. Takviminizi işaretleyin: 9'uncu aydaki güçlü bir Oğlak döngüsü, sizin için önemli sayılabilecek bir riski almanıza yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

 

İkizler Burcu : 22 Mayıs - 22 Haziran

 Çok iletişimde olacağın bir ay! Bir sonraki işiniz daha önceden bildiğiniz tanıdıklarınızla veya  internet kanalları üzerinden olabilir. 22 Ağustos ‘ta Güneş, sizi ne istediğini sormaya teşvik  edebilir. Güçlü bir yeni ay sayesinde, sıradan bir konuşma olarak başlayan iletişiminiz, potansiyel  istihdama yol açan sinerji yaratabilir.
 

 

 

 

 

Yengeç Burcu : 23 Haziran - 22 Temmuz

 Olumlu bir dönemde olan Yengeç; Güneş’in, Ağustos ayının ilk üç haftasında yengecin  yükselmesiyle size yeni bir dönem başlatıyor. İlk izlenimler önemlidir. Sizin için bu ay dengeleyici  geçebilir.

 Mars’tan aldığınız enerji ile verimliliğiniz artacak. Ancak hepsi bu kadar değil: Yeni güçlü bir ay  sayesinde parasal konularda rahata çıkacaksınız. Uyarı: Ayrıntılı işlere çok zaman ayırmayın.

 

 

 

 

Aslan Burcu : 23 Temmuz - 22 AğustosAy, 22 Ağustos ‘a kadar durağan kalmaya devam  ediyor, Güneş’inde etkisiyle yeni iş fırsatları açılıyor. Asıl hedefinizden uzaklaştığınızı  düşünüyorsanız  eski notlarınızı karıştırabilirsiniz. Aslan’ın etkisi ile iş ortamınızda dikkatleri  üzerinize çekebilirsiniz. Bonus: Bir ay içinde ikinci bir Aslan yeni ayı (güçlü güneş tutulması!) 21  Ağustos'a geldiğinde övgü ve takdir ile karşılaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu : 23 Ağustos - 22 Eylül
 Güneş,  teknolojinin onbirinci evinde yükseliyor ve  yeni  işbirlikler için yol açıyor. Çevrenizi    genişletin, yeni arkadaşlar edinin. Mars, 20. Günden sonra güçlerini düşürüyor ve verimliliğinizi  yavaşlatıyor. 23'ün sonunda, haritanızın aynı bölgesindeki uykulu bir yeni ay, enerjinizi  etkileyebilir. Biraz tatile çıksanız iyi olur. Unutma: Bir kapı kapandığında, başka biri açılacaktır.  Gerçekten ne istediğinizi keşfetmek için bu yavaşlama aşamasını kullanmalısınız.

 

 

                                           

 

Terazi Burcu : 23 Eylül - 22 Ekim

 Güneş ve Yengeç  kariyer odaklı onuncu evinde bu ay yükseliyor ve birçok Terazi için yılın en  fırsatlı ve iddialı zamanına giriyor. İletişim gezegeni Merkür, etrafınız ile olan etkileşimleriniz  besleyebilir.23'ünde ki Aslan’ın etkisi ile, sosyal ağ oluşturmalarınız geleceğinizi etkileyebilir.

Kariyerinizin ilk başında istediklerinizi bir kez daha gözden geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Akrep Burcu : 23 Ekim - 21 Kasım
 Risk alma vakti geldi! Uyarı: Bunun için çok çalışmak zorundasınız. Yeni iş deneyimi kazanmak  ve modası geçmiş becerileri edinmek için eğitim ile destekleyebilirsiniz. Ayın ilk üç haftasında  Güneş, ve Yengeç ufkunuzu genişleten dokuzuncu evinizde yükseliyor. Ardından 22 Haziran'da  Aslan  kariyeriniz tarafından yönlendirilen 10. Evinize doğru geçerek ve sizi ekibinizde yeni bir  otorite haline getirebilir. Yeni bir Aslan ayı (güçlü güneş tutulması), 21 Ağustos'ta yeni bir fırsat doğurabilir.

 

 

Yay Burcu : 22 Kasım - 21 Aralık

Daha önceden size iyilik borcu olan biri yeni bir iş fırsatı sunabilir. Duygusal hareket etmek yerine profesyonel olarak adımlar atmalısınız. Aslan’daki  iletişim gezegeni Merkür ve açık sözlü dokuzuncu ev sizi 6-25 Ağustos tarihleri ​​arasında risk almanızı kolaylaştırabilir. Önümüzdeki dört hafta boyunca maddi getiri yerine amacınıza odaklanabilirsiniz. Değişik bir şey yapın ve ilham veren bir kitap okuyun, kendinizi yeni fikirlere bırakın.
 

 

 

 

 

 

 

Oğlak Burcu : 22 Aralık - 21 Ocak
Uzaklaşma zamanınız gelmiş olabilir. Güneş ve Yengeç  yedinci ortaklık eviniz aracılığıyla sizi yardım istemeye yönlendirebilir.  Güçlü ve zayıf yönlerinizi dengeleyin ve güvenilir iş arkadaşlarınızdan geribildirimler alın. İletişim gezegeni Merkür, Aslan’da ve 6-25 Ağustos tarihleri ​​arasındaki sekizinci evinizde - muhtemel işverenleri araştırmak için harika bir zaman. 

 

 

 

BONUS

Burçlar ve iş Tatmini Arasındaki İlişki Araştırması : https://goo.gl/vbXUSX


  • 6


  • 0


  • 0


  • 0


  • 0


  • 0


  • 0